Dzieci – Dzieciom z ubogich rodzin

W IV edycji akcji „Oddaj siebie drugim, oto Miłość…” uczniowie naszej szkoły własnoręcznie wykonali ponad 150 bombek. 14 i 21 grudnia 2014 r. po mszy świętej w kościele św. Anny w Długiej Kościelnej została zorganizowana sprzedaż świątecznych niespodzianek. Uzyskany dochód został przeznaczony dla dzieci z ubogich rodzin z naszej gminy. Dziękujemy wszystkim uczniom za duże zaangażowanie w akcję. Dziękujemy też harcerzom i Rodzicom za pomoc w sprzedaży bombek. Zapraszając chętnych do wzięcia udziału w akcji, pragniemy upowszechnić modę na dobro, bowiem jak twierdzi nasz wielki rodak – Święty Jan Paweł II – „Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim dla człowieka jest drugi człowiek”.

Organizatorzy:
M. Cudny,
ks. M. Domagała

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/10 (16 votes cast)
Dzieci - Dzieciom z ubogich rodzin, 4.7 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej