Konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną sal lekcyjnych

Okres przedświąteczny w naszej szkole zawsze obchodzony jest bardzo uroczyście. Nasi uczniowie dekorują sale, ubierają choinki, razem z wychowawcami dzielą się opłatkiem, składają życzenia podczas wigilii klasowej i przygotowują przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej.
W tym roku samorząd szkolny ogłosił konkurs, który polegał na udekorowaniu sal i wybraniu tej najpiękniejszej. Uczniowie mieli dwa tygodnie na przygotowanie swojej sali do konkursu. Młodzież bardzo się zaangażowała, wszystkie sale wyglądały odświętnie, wyraźnie było czuć w nich klimat nadchodzących świąt. Samorząd szkolny udekorował łącznik oraz szkolne korytarze.

Jednak konkurs to konkurs i ktoś musi wygrać; oto zwycięzcy:
I miejsce- klasa Ib – sala nr 115
II miejsce- klasa IIIe – sala nr 16
III miejsce- klasa IIc – sala nr 114

Organizator:
SamorzÄ…d Uczniowski

Rating: 5.1/10 (25 votes cast)
Konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną sal lekcyjnych, 5.1 out of 10 based on 25 ratings