Kiermasz Bożonarodzeniowy

Coraz większą popularnością cieszą się w naszej szkole Kiermasze Bożonarodzeniowe organizowane z inicjatywy Rady Rodziców przy współudziale Gminnego Centrum Kultury. Również w tym roku 13 grudnia br. mieszkańcy Halinowa przybyli do naszej szkoły, aby wesprzeć finansowo naszą placówkę. Przygotowano kramy z rękodziełem, loteryjkę fantową, warsztaty artystyczne. Na smakoszy potraw świątecznych w kawiarence czekały pyszne pierogi, czerwony barszczyk oraz wspaniałe domowe ciasta. Przez cały czas wspólnego świętowania zbierano też żywność dla najbardziej potrzebujących wychowanków Zespołu Szkół w Halinowie.

Ważną częścią programu było wręczenie nagród zwycięzcom konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Następnie odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział utalentowani muzycznie uczniowie klas zerowych, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Wyniki Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek:
I miejsce – Ewa Szymańska z bratem Michałem
II miejsce – Marcela Terlecka i Weronika Kuka
III miejsce – Amelia Targońska i Jan Izdebski

Jurorzy przyznali również wyróżnienia trzem zespołom muzycznym, dla których Rada Rodziców oraz Pani Dyrektor Ewa Dziumak ufundują wyjazd na kręgle. Wyróżnione zespoły to: uczniowie klasy IG w Zespole Szkół w Halinowie, uczniowie klas IV –VI ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach oraz uczennice klasy III B ze Szkoły Podstawowej w Halinowie. Nagrodę Publiczności również zdobyły uczennice klasy III B ze Szkoły Podstawowej w Halinowie.

Organizatorzy:
Rada Rodziców

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (20 votes cast)
Kiermasz Bożonarodzeniowy, 5.5 out of 10 based on 20 ratingsPowrót do strony głównej