Ciekawe lekcje poza szkołą

Jesienią klasa IIa i IIb zamieniły sale lekcyjne na sale Zamku Królewskiego w Warszawie. Odbyły się tam atrakcyjne zajęcia muzealne. Lekcja pt. „Portret Króla Jegomości” połączona była z zajęciami plastycznymi w pracowni zamkowej. Wiele wiadomości i przeżyć dostarczyły również uczniom w/w klas zajęcia przyrodnicze, które odbyły się na terenie warszawskiego ZOO. Uczestniczyli oni w lekcjach pt. „Po co komu ogon?”, a także „Opieka nad zwierzętami”. Zajęcia zakończyły się spacerem po ogrodzie zoologicznym i odwiedzinami u małpki kapucynki, która jest adoptowana przez wszystkich uczniów klas I-III naszej szkoły. Na początku listopada uczniowie klasy IIb wyruszyli pieszo na lekcję patriotyczno-historyczną pod pomnik Powstańców z 1863r. Dla bezpieczeństwa uczniowie poruszali się ulicami Halinowa ubrani w kamizelki odblaskowe.

Wychowawca klasy IIb Elżbieta Jerzak


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/10 (12 votes cast)
Ciekawe lekcje poza szkołą, 3.8 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej