„Dzisiaj wielka jest rocznica…” – akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

7 listopada br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Przygotowali ją uczniowie klas I, II i III pod opieką nauczycieli p. M. Krzyszczak, p. I. Banaszek-Jendy i p. D. Kaski.

Podczas uroczystości przypomniane zostały najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Gimnazjaliści opowiedzieli o tym, w jakich okolicznościach Polska utraciła swą niepodległość i jak o życie w wolnym kraju walczyli Polacy. Opowieść o tych wydarzeniach uzupełniały wykonywane przez uczniów pieśni patriotyczne i recytowane wiersze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (15 votes cast)
„Dzisiaj wielka jest rocznica…” – akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 7.7 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej