„Wychowanie fizyczne z klasą”

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „WF z klasą”. To program przygotowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, a realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl., pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej. Wszelkie działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Program „WF z klasą” ma za zadanie przede wszystkim zmienić myślenie o lekcjach wychowania fizycznego oraz wspólnie wypracować nowe zasady prowadzenia zajęć wf-u. W ramach programu prowadzony jest blog, na którym wszyscy zainteresowani znajdą informacje dotyczące wydarzeń sportowych w naszej szkole.

Zapraszamy do regularnego śledzenia wpisów pod adresem:  http://blogiceo.nq.pl/halinow/.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (14 votes cast)
„Wychowanie fizyczne z klasą”, 6.3 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej