Obchody Dnia Papieskiego w naszej szkole

Z okazji obchodów Dnia Papieskiego uczniowie naszej szkoły działający w wolontariacie przygotowali dla gimnazjalistów akademię poświęconą Papieżowi, ponieważ to właśnie On jest patronem naszego Klubu Ośmiu. Wolontariusze przedstawili swoim kolegom najważniejsze wydarzenia z pontyfikatu papieża Jana Pawła II. Gimnazjaliści obejrzeli również prezentację multimedialną, wykonaną przez ucznia klasy IIb – Wiktora Sado. Dzięki niej przypomnieliśmy sobie najważniejsze słowa Jana Pawła II skierowane do nas Polaków, ale też mogliśmy zobaczyć Jana Pawła II podczas wizyt w różnych państwach.
Patrycja Beczek zaśpiewała wraz z chórem piosenkę „Strumień”, która powstała dzięki skomponowaniu muzyki przez Piotra Rubika do wiersza Karola Wojtyły pt. „Źródło”. Na koniec zaś wszyscy razem zaśpiewaliśmy ulubioną pieśń Papieża pt. „Barka”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (19 votes cast)
Obchody Dnia Papieskiego w naszej szkole, 6.4 out of 10 based on 19 ratingsPowrót do strony głównej