Zima w Gminie Halinów

11W ramach akcji „Zima w Gminie Halinów” w Szkole Podstawowej prowadzone były zajęcia świetlicowe dla klas I-III.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach. Dzieci wykonywały prace techniczne i plastyczne wykorzystując różne techniki. Nauczyły się wyrabiania masy solnej i papierowej, z których tworzyły figurki i rzeźby. Swoją wyobraźnię mogły rozwijać także poprzez wykonywanie prac malarskich.

[Gallery not found]

Oprócz zajęć plastycznych prowadzone były zajęcia ruchowe, podczas których dzieci rozwijały swoją sprawność fizyczną.

Uczestnicy zajęć korzystali z gier i zabawek dostępnych w świetlicy szkolnej. Dużą radość sprawiała im wspólna zabawa: tworzenie i pokonywanie torów przeszkód, budowanie zamków. Wprowadzenie elementów rywalizacji drużynowej dodatkowo podniosła atrakcyjność zabaw.ą.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Zima w Gminie Halinów, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej