Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny. Pani dyrektor Ewa Dziumak po powitaniu wszystkich gości, nauczycieli, uczniów i rodziców przypomniała uczniom, że skoro dobiegły końca wakacje, nadszedł czas nauki i pracy. W swoim przemówieniu pani dyrektor podkreśliła, jak ważna jest systematyczna praca i obowiązkowość już w pierwszych dniach roku szkolnego, a stawianie sobie konkretnych celów umożliwi realizację naszych planów i marzeń.
Po przemówieniu pani dyrektor głos zabrał burmistrz Halinowa – p. Adam Ciszkowski, który po ciepłych słowach skierowanych do uczniów, przypomniał im, że 1 września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, lecz także rocznica wybuchu II wojny światowej – wydarzenia, które miało tak wielki wpływ na losy Polski i świata.
Po przemówieniu pana burmistrza kilka słów do uczniów skierował również radny p. Ireneusz Piasecki.

W trakcie uroczystości pani dyrektor pożegnała również p. Halinę Gronczewską, która odchodzi na emeryturę. Pani Gronczewska uczyła w naszej szkole chemii i matematyki przez wiele lat, pełniła również funkcję wicedyrektora.
Po uroczystości uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami w klasach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.6/10 (17 votes cast)
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015, 5.6 out of 10 based on 17 ratingsPowrót do strony głównej