Wycieczka do Białowieży

W dniu 04.06.2014r. uczniowie klas IIb i IIc uczestniczyli w wycieczce do Białowieży. Białowieski Park Narodowy jest najstarszym parkiem na terenach Polski, w którym żyje największe zwierzę Europy – żubr. Tematem przewodnim było zwiedzanie rezerwatu, w którym żyją dzikie zwierzęta. W czasie wyprawy mali podróżnicy zwiedzali także Muzeum Przyrodnicze, Park Pałacowy i piekli kiełbaskę przy ognisku. Wędrówka po terenach dzikiego kompleksu leśnego i kontakt z przyrodą przeplatany różnymi atrakcjami na długo pozostaną wszystkim w pamięci. Uczniowie nabyli nowe doświadczenia, umiejętności i wiedzę. Wyjazd był bardzo udany.

Organizatorzy:
E. Rokicka
J. Gójska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (3 votes cast)
Wycieczka do Białowieży, 6.7 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej