Spotkanie z pisarką Ewą Nowak

01Dnia 25 stycznia 2011r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie autorskie, tym razem naszym gościem była Pani Ewa Nowak – z wykształcenia pedagog-terapeuta, z zamiłowania – pisarka książek dla młodzieży. Najbardziej znane to: „Wszystko, tylko nie mięta”, „Lawenda w chodakach”, „Michał Jakiśtam”, „Kiedyś na pewno”, „Krzywe 10” i inne.

Autorka w swoich książkach nawiązuje do uniwersalnych wartości, takich jak: uczciwość, szczerość, przyjaźń, miłość, szacunek do drugiego człowieka. Podpowiada jak radzić sobie w chwilach dobrych i złych. Jej książki, których wydała już ponad dwadzieścia, cały czas podbijają umysły i serca młodych ludzi. Uczestnicy spotkania poznali ciepłą i radosną Ewę Nowak, która z uśmiechem opowiadała o sobie i swojej twórczości literackiej, odpowiadała na pytania młodzieży, podpisywała książki i wpisywała się do notatników.

[Gallery not found]

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Domu Kultury w Halinowie za sponsorowanie spotkania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Spotkanie z pisarką Ewą Nowak, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej