Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Uroczystość zakończenia roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła się polonezem w wykonaniu uczniów klas trzecich. Następnie pani dyrektor Ewa Dziumak podsumowała miniony rok szkolny, opowiedziała o ważnych wydarzeniach z życia szkoły i osiągnięciach naszych uczniów.
Po przemówieniu pani dyrektor przyszedł czas na rozdanie nagród, których w tym roku było naprawdę wiele.

Pierwsze nagrody wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego – p. Magdalena Lesiak, p. Andrzej Żbik i p. Adrian Adamkiewicz kończącym szkołę sportowcom.
Kolejne nagrody wręczone zostały uczennicom aktywnie działającym w szkolnym wolontariacie: Magdalenie Owsiance (kl. IId), Kindze Czulickiej (kl. IId), Aleksandrze Kaim (kl. IIIa) i Agnieszce Wąsowskiej (kl. Ib).
Pani Ewa Ludwiniak zaś nagrodziła uczennice, które zwyciężyły w konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”. Były to: Aleksandra Kaim (kl. IIIa), Weronika Biłan (kl. Ia) i Magdalena Owsianka (kl. IId).

Następnie przyszedł czas na nagrody dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75. Nagrody książkowe wręczali im wychowawcy. W klasie Ia nagrodzeni zostali: Anna Miros, Weronika Biłan, Weronika Kuć i Weronika Kwaśna, w klasie Ib – Grzegorz Szmit, w klasie IIa – Hanna Bułatowicz, w klasie IIb – Katarzyna Wilgatek, w klasie IIc – Agata Dorosz, w klasie IId – Agnieszka Majchrzak, Marta Piotrowska, Celina Bojakowska, Magdalena Owsianka, Magdalena Trąbińska, w klasie IIIa – Agnieszka Targońska, w klasie IIIb – Magdalena Kwaśna, w klasie IIIc – Magdalena Kamińska, Weronika Kupiec, Izabela Laskowska, Patrycja Kaniewska, w klasie IIId – Karina Jankowska, Anna Kuśmierowska, Marta Krokowska, Julia Kuchta, Przemysław Radzki, w klasie IIIe – Tomasz Łabędź i Katarzyna Rogala. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 5,20 otrzymali również nagrody dyrektora. Takie wyróżnienia powędrowały do: Kataryny Rogali, Grzegorza Szmita, Kariny Jankowskiej, Magdaleny Kamińskiej, Izabeli Laskowskiej i Anny Kuśmierowskiej.
Potem przyszedł czas na nagrody dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Wyróżnieni zostali tu: Magdalena Kamińska, Karina Jankowska, Weronika Kupiec (ogólny bardzo wysoki wynik ze wszystkich części egzaminu), Adrian Beczek (100% z historii i wosu) oraz za wysokie wyniki z egzaminu z języka angielskiego: Dominik Skolimowski i Dominik Fołtyn.

Kolejną nagrodą wręczoną najlepszym trzecioklasistom było stypendium corocznie przyznawane w przez pana burmistrza Adama Ciszkowskiego za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. Takie wyróżnienie z rąk pana burmistrza otrzymały: Karina Jankowska, Magdalena Kamińska, Izabela Laskowska oraz Weronika Kupiec. Weronika Kupiec otrzymała również nagrodę Banku Spółdzielczego w Halinowie za najwyższą średnią ocen.
W tym roku po raz pierwszy przyznana została nagroda dla ucznia szczególnie utalentowanego plastycznie. Nagrodę „w uznaniu za talent plastyczny” otrzymała uczennica klasy IIIa – Maria Piotrowska.

Po rozdaniu wszystkich nagród pani dyrektor Ewa Dziumak podziękowała za wiele lat współpracy nauczycielce biologii – pani Danucie Glen, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Pani dyrektor mówiła o zaangażowaniu pani Glen w życie szkoły, jej aktywności, profesjonalizmie i oddaniu uczniom. Również p. Danuta Glen skierowała kilka ciepłych słów zarówno do nauczycieli, jak i do uczniów.
Następnie uczniowie klas drugich pożegnali trzecioklasistów i wręczyli im pamiątkowe upominki, zaś uczniowie Samorządu Uczniowskiego złożyli podziękowania pani dyrektor Ewie Dziumak oraz pani wicedyrektor Danucie Standziak.
Po podziękowaniach i życzeniach uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali od wychowawców świadectwa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (32 votes cast)
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014, 7.8 out of 10 based on 32 ratingsPowrót do strony głównej