Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke

Podpisanie współpracy Dnia 17 stycznia 2011r. do naszej szkoły przyjechał długo oczekiwany Pan Grzegorz Kasdepke – niezwykle popularny wśród dzieci pisarz, scenarzysta i współautor programów telewizyjnych. Pan Grzegorz barwnie opowiadał o tym, jak powstają jego książki, czytał fragmenty swoich opowiadań, razem z uczniami „rozgryzał” znaczenie niektórych związków frazeologicznych i zachęcał wszystkich do przeczytania jego książek: „Co to znaczy” i „Co to znaczy… po raz drugi”.

Autor nawiązał wspaniały kontakt z czytelnikami – zwierzył im się, że gdy chodził do szkoły nie lubił matematyki. Dopiero gdy pomagał odrabiać lekcje swojemu synowi, dostrzegł uroki tego przedmiotu i dlatego powstała książka z zabawami matematycznymi „Do trzech odlicz!”. Kiedy zapowiedział swoją mini konferencję prasową, spadła na niego lawina pytań. Odpowiadał na wszystkie, często humorystycznie, czym rozbawiał młodych słuchaczy. Spotkanie z pisarzem, w którym uczestniczyło ponad 100 osób – było znakomite, czego dowodem są zdjęcia zamieszczone poniżej.

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke, 5.7 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej