Serduszko MSU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Przyłączając się do akcji organizowanej przez parafię w Halinowie Mały Samorząd Uczniowski ogłosił dobrowolną zbiórkę pieniędzy w kl. I-III, aby pomóc jednemu z potrzebujących dzieci naszej gminy. Opiekunki MSU – p. Katarzyna Świerczyńska i p. Iwona Napiórkowska odebrały z parafii serduszko z imieniem dziecka i listą niezbędnych rzeczy. Zebrano 310 zł, za które zakupione zostały buty, kurtka, spodnie, sweterki i bluzeczki. Nauczyciele kl. I-III dołożyli także słodycze i zabawki. Paczka została uroczyście przekazana na ręce ks. Krzysztofa Mikołajka.

[Gallery not found]

Jak widać najmłodsi uczniowie naszej szkoły nie są obojętni na los najuboższych i zawsze chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych.

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Serduszko MSU, 10.0 out of 10 based on 2 ratings