Pomagamy zwierzętom przebywającym w schroniskach

Okres zimy to czas szczególnie trudny dla zwierząt, a najtrudniejszy dla tych udomowionych, które swojego domu nie posiadają lub zostały go pozbawione. Aby wesprzeć bezpańskie pieski, w dniach od 15XI2010r. do 10XII2010r. wśród uczniów klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej, przeprowadzono zbiórkę darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Józefowie. Akcję poprzedziło przygotowanie plakatów głoszących hasła pomocy.

Uczniowie licznie i z wielkim zaangażowaniem podjęli zbiórkę karmy, kocy i misek.

W dniu 11XII2010r. przedstawiciele uczniowiskiej braci podstawówki w kooperacji z młodzieżą z gimnazjum dokonali przekazania zgromadzonych rzeczy adresatom. Wdzięczne psiaki radośnie merdały ogonami, wyrażając na swój sposób podziękowania.

Renata Parobczak,
Ewa Szulim

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pomagamy zwierzętom przebywającym w schroniskach, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej