Piątoklasiści z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej…

Dnia 12 marca 2014 r. uczniowie klasy Vc pod opieką wychowawczyni p. A. Kality-Babis i nauczycieli bibliotekarzy p. M. Podolak i p. E. Ludwiniak udali się do Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej im. KEN w Warszawie.
Po przybyciu na miejsce uczniowie zwiedzili bibliotekę, zapoznali się z jej zbiorami, poznali zasady korzystania z księgozbioru, a następnie wzięli udział w warsztatach bibliotecznych. W trakcie zajęć doskonalili umiejętność sprawnego i skutecznego wyszukiwania informacji z wykorzystaniem katalogu tradycyjnego i komputerowego.
Piątoklasiści chętnie uczestniczyli w lekcji wyjazdowej. Wrócili do szkoły pełni nowych doświadczeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Piątoklasiści z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej…, 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej