Zebranie rodziców

Zgodnie z kalendarzem pracy naszej szkoły 23 listopada 2010r. w gimnazjum odbyło się zebranie rodziców. Przed spotkaniem z wychowawcami w klasach, rodzice zostali zaproszeni do obejrzenia krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczestników koła teatralnego pod kierunkiem p. psycholog – Joanny Popławskiej i p. Wioletty Augustyniak – opiekuna grupy teatralnej. Scenariusz przedstawienia „Mur” poświęcony był profilaktyce uzależnień i zagadnieniu przemocy w rodzinie.

W dzień spotkania z rodzicami członkowie Samorządu Uczniowskiego i Koło Ekologiczne wraz z opiekunami: p. Kingą Łebek i p. Danutą Glen zorganizowali również zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. By wesprzeć bezdomne zwierzęta, uczniowie sprzedawali przygotowane specjalnie na tę okazję ciastka oraz ręcznie wykonane karty świąteczne.

[Gallery not found]

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Zebranie rodziców, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej