Mróweczki z wizytą w bibliotece…

Dnia 18 grudnia 2013r. przedszkolaki z grupy Mróweczki pod opieką p. A. Konowrockiej oraz p. L. Frankowskiej zawitały do biblioteki i uczestniczyły w głośnym czytaniu bajek w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka” książka, dlatego dzieci najpierw zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się jej czytelnikiem oraz jak należy się w niej zachowywać. Następnie wysłuchały kilku zabawnych opowiadań z książki G. Kasdepke „Co to znaczy…”. Z lekturą zaznajomiła ich p. J. Gójska. Przedszkolaki opuściły bibliotekę z uśmiechem na buziach. Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, żeby wypożyczyć książkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (6 votes cast)
Mróweczki z wizytą w bibliotece…, 4.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej