Kiermasz Bożonarodzeniowy

W tradycję naszej szkoły wpisują się Kiermasze Bożonarodzeniowe organizowane z inicjatywy Rady Rodziców, Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz uczniów przy współudziale Gminnego Centrum Kultury. Również w tym roku 7 grudnia odbyła się impreza, na którą mogli przybyć mieszkańcy Halinowa, aby wesprzeć finansowo naszą placówkę. Przygotowano kramy z rękodziełem, loteryjkę fantową, warsztaty artystyczne. Można było skosztować znakomitych potraw świątecznych, zbierano też żywność dla najbardziej potrzebujących wychowanków Zespołu Szkół w Halinowie.

Ważną częścią programu było wręczenie nagród zwycięzcom konkursów na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową oraz na fraszkę dotyczącą Świąt Bożego Narodzenia. Z roku na rok zwiększa się liczbą uczestników owych konkursów, co bardzo cieszy organizatorów. :)

Następnie odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział utalentowani muzycznie uczniowie klas zerowych, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Młodzi artyści wprowadzili nas w świąteczny nastój pięknym śpiewem, akompaniamentem a także ciekawymi aranżacjami.

Wyniki Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek:

I miejsce:  – Ewa Szymańska z bratem Michałem
Wyróżnienia: grupa uczniów klasy III C gimnazjum oraz dwie uczennice klasy IIIA Szkoły Podstawowej: Sylwia Tomaszewska i Marcela Terlecka.
Nagrodę Publiczności zdobyli uczniowie klasy zerowej F :) Gratulujemy!

Ostatnim punktem świątecznego spotkania było przedstawienie pt. „Gdzie jesteś Święty Mikołaju?”. Młodych widzów bardzo ucieszył fakt, że mogli pobawić się wspólnie z aktorami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (12 votes cast)
Kiermasz Bożonarodzeniowy, 4.9 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej