Grudniowe czytanie z wolontariuszkami…

Dawno, dawno temu w Laponii… tymi słowami rozpoczęliśmy grudniowe spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Zaproszone wolontariuszki – Agnieszka Siporska i Aleksandra Żak – czytały przedszkolakom bajkę „O Świętym Mikołaju i jego czeladce”. Maluchy uważnie i z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały opowieści, która stała się tematem ich późniejszych rozmów. Spotkanie zakończyło się zajęciami plastycznymi. Każdy przedszkolak malował św. Mikołaja, a znajomości nawiązane przy wspólnym czytaniu szybko wyszły poza bibliotekę. Bardzo dziękujemy wolontariuszkom za mile spędzony czas i kształtowanie w przedszkolakach nawyku czytania książek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.6/10 (7 votes cast)
Grudniowe czytanie z wolontariuszkami…, 5.6 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej