Misie znamy i o nich czytamy

Pod takim hasłem w dniu 27 listopada 2013r. w bibliotece odbyła się kolejna edycja akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Uczniowie kl. IId pod opieką p. Anny Krupy-Szczepańskiej z podziwem przyglądali się p. Agacie Kalicie-Babis, która zaznajomiła ich z zabawnymi opowiadaniami o pluszowych misiach. Lektura ta została wybrana nieprzypadkowo, otóż 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Drugoklasiści mieli okazję poznać historię tego święta, wysłuchać smakowitych opowieści o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach: Tygrysku, Prosiaczku, Króliczku i całej reszcie. Dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Bardzo dobrze odpowiadały też na pytania związane z prezentowanym tekstem. Na pamiątkę spotkania każde dziecko otrzymało misiową kolorowankę. Bardzo dziękujemy p. Agacie Kalicie-Babis za poświęcony nam czas, zaangażowanie i kolejną próbę zachęcenia dzieci do czytania książek i odwiedzania biblioteki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (6 votes cast)
Misie znamy i o nich czytamy, 7.8 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej