Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 20 listopada 2013r. w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Tego dnia do biblioteki ponownie zawitali harcerze: Ewa Szymańska i Aleksandra Jurek. Uczniowie klasy IIb pod opieką pani Joanny Gójskiej z podziwem przyglądali się umundurowanym dziewczynom, które zmierzyły się z opowiadaniami Grzegorza Kasdepke. Humorystycznie i pouczająco przedstawione przygody Kacperka – bohatera opowiadania pt. „Kto pokocha pajacyka?”- sprawiły, że dzieci świetnie się bawiły. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania i pląsania przy muzyce gitarowej. W ramach pracy domowej drugoklasiści przygotują ilustracje do prezentowanej lektury. Kolejne spotkania urozmaicą inni zaproszeni goście.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Cała Polska czyta dzieciom, 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej