Spotkanie z pisarką Małgorzatą Karoliną Piekarską

Dnia 20 października 2010r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Panią Małgorzatą Karoliną Piekarską. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas szóstych SP i uczniowie klas drugich i trzecich Gimnazjum. Pisarka przy wykorzystaniu prezentacji multimedialnej przybliżyła uczestnikom spotkania swoje książki, wśród których znalazły się takie tytuły, jak: „Klasa Pani Czajki”, „LO-teria”, „Tropiciele”, „Dzika” i inne. Mogliśmy też posłuchać jej najnowszych utworów, które sama nam przeczytała, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem.

Z autoprezentacji pisarki dowiedzieliśmy się, że jest ona też dziennikarką prasową i telewizyjną na co dzień związaną z TVP3, na antenie której emitowane są jej reportaże oraz z lokalnymi programami informacyjnymi – Telewizyjnym Kurierem Warszawskim i Kurierem Mazowieckim. Pani M. K. Piekarska pisała też artykuły do niezliczonej liczby pism, w tym m. in. do Cogito i Victora-Gimnazjalisty. Spotkanie zakończyło się zakupem książek z autografem pisarki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Spotkanie z pisarką Małgorzatą Karoliną Piekarską, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej