Poczytaj mi, Przyjacielu…

W połowie listopada w bibliotece odbyła się kolejna edycja akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem młodszym koleżankom i kolegom czytali przyjaciele z klasy VIb – N. Kuśmierowska, A. Lema, P. Beczek, Z. Gójska, I. Palak. Spotkanie rozpoczęło się od miniteatrzyku, do którego scenariusz napisała p. Stanisława Gujska, będąca nie tak dawno gościem szkolnej biblioteki.

Występ został ciepło przyjęty przez przedszkolaków, którzy zapewniali, że w przyszłości również będą podejmować podobne przedsięwzięcia. Następnie P. Beczek przeczytała zabawne i przykuwające uwagę dzieci opowiadanie pt. „Urodziny” R. Piątkowskiej. Maluchy opuściły bibliotekę z uśmiechem na buziach. W ramach pracy domowej otrzymali do pokolorowania wesołe kolorowanki. Bardzo dziękujemy p. Iwonie Wierzbickiej za przygotowanie swoich wychowanków. Następne spotkanie już za tydzień…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (4 votes cast)
Poczytaj mi, Przyjacielu…, 5.3 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej