Pasowanie na ucznia

Dnia 18 października 2013r. do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Halinowie dołączyło niespełna stu pierwszoklasistów, którzy podczas UROCZYSTOŚCI PASOWANIA NA UCZNIA złożyli przysięgę, że zawsze będą dbać o dobre imię szkoły, a także sumiennie uczyć się i pracować. Oprócz pięknych wierszyków i radosnych piosenek w wykonaniu dzieci, głos zabrali również rodzice. Cztery odważne mamy – przedstawicielki klas Ia, Ib, Ic oraz Id z dumą i odwaga wyrecytowały słowa wiersza, w którym zapewniły wszystkich, że RODZICE PIERWSZAKÓW TO SĄ RODZICE NA MEDAL.

Po tych wystąpieniach Pani dyrektor nie miała już wątpliwości, że dzieci z klas I mogą stać się prawdziwymi uczniami i dokonała uroczystego pasowania, na pamiątkę którego wychowawczynie rozdały pierwszakom specjalne upominki. Następnie każda klasa świętowała w swojej sali.

Wychowawcy klas I

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (9 votes cast)
Pasowanie na ucznia, 7.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej