Pomagamy spełnić marzenie Oliwki

Gimnazjaliści wraz z uczniami szkoły podstawowej włączyli się w ogólnopolską akcję wysyłania kartek dla 6-letniej Oliwki z Zielonej Góry. Oliwka choruje na raka. 27 października obchodziła urodziny, a jej marzeniem było otrzymać jak największą liczbę kartek z życzeniami. Nasi uczniowie, mimo że o akcji dowiedzieli się dosyć późno, zmobilizowali swoje siły i w ciągu jednego dnia wysłali 60 kartek z życzeniami. Jakież było ich zdziwienie i radość, gdy w programie telewizyjnym o Oliwce wśród ogromnej liczby kart (Oliwka otrzymała ich około miliona) zobaczyli te, które wysłali. Dzięki tej akcji nasi uczniowie mogli przekonać się, że czasem potrzeba naprawdę niewiele, by wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Pomagamy spełnić marzenie Oliwki, 8.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej