Drugoklasiści w bibliotece…

W środę 9 października 2013r. na piątej godzinie lekcyjnej do biblioteki po raz kolejny zawitali uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią i uczestniczyli w głośnym czytaniu bajek w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Drugoklasiści z uwagą przyglądali się pani Mariannie Strupiechowskiej, która zaznajomiła ich z mądrą, ciepłą i dowcipną bajką autorstwa Renaty Piątkowskiej pt. „Czterolistna koniczyna”. Uczniowie opuścili bibliotekę z uśmiechem na buziach. W ramach pracy domowej przygotują ilustracje do prezentowanej lektury. To niezwykłe ogólnopolskie przedsięwzięcie daje wiele radości osobom czytającym, gdy widzą uśmiechnięte buzie najmłodszych słuchaczy.

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/10 (5 votes cast)
Drugoklasiści w bibliotece…, 4.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej