Cała Polska czyta dzieciom… po angielsku

Dnia 11 czerwca 2013r. już po raz dwudziesty spotkaliśmy się w bibliotece w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ odbywało się w języku angielskim. Uczniowie klasy 0C z podziwem przyglądali się p. Małgorzacie Saniewskiej, która zaznajomiła ich z bajką pt. „Wake up sun”. Dzieci były zachwycone wspaniałym głosem i aktorskim talentem czytającego Gościa. Bardzo szybko opanowały nowo usłyszane angielskie słówka, chętnie je powtarzały, a także naśladowały głosy zwierzątek i porównywały je z dźwiękami polskimi. Ach, to była zabawa! To niezwykłe ogólnopolskie przedsięwzięcie daje wiele radości osobom czytającym, gdy widzą uśmiechnięte buzie najmłodszych słuchaczy.

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (13 votes cast)
Cała Polska czyta dzieciom… po angielsku, 5.5 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej