Aktyw biblioteczny czyta przedszkolakom…

W ostatnich dniach maja w bibliotece odbyła się kolejna edycja akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem młodszym koleżankom i kolegom czytali uczniowie klasy IVb – Hanna Stypułkowska i Jakub Świerczyński – wspomagający pracę biblioteki. W ich wykonaniu przedszkolaki usłyszały fragment książki Janusza Korczaka pt. „Król Maciuś Pierwszy”. Historia małego chłopca, któremu los ofiarował koronę, w zamian za odebrane dzieciństwo świetnie zapisała się dzieciom w pamięci. Przedszkolaki opuściły bibliotekę z uśmiechem na buziach. Mamy nadzieję, że wrócą do nas nie tylko na następne spotkanie, ale też żeby wypożyczyć książkę…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (6 votes cast)
Aktyw biblioteczny czyta przedszkolakom…, 4.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej