Harcerze czytają dzieciom…

Dnia 14 maja 2013r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Do biblioteki zawitali harcerze: E. Szymańska, H. Stypułkowska, J. Wiechetek. Uczniowie klasy IId pod opieką p. Iwony Wojtaszek z zachwytem przyglądali się umundurowanej drużynie. Goście omówili wygląd munduru harcerskiego oraz występujące na nim elementy i odznaczenia. Następnie wysłuchaliśmy jednego z opowiadań pt. „Nocna wyprawa” pochodzącego z książki „Przygody Mikołajka”. Uczniowie żywo zareagowali na opowieść o pełnej humoru przygodzie, która przydarzyła się chłopcu podczas nocnych podchodów. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania i pląsania przy muzyce gitarowej. Serdecznie dziękujemy harcerzom za zajmujące, dowcipne i z werwą spotkanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (13 votes cast)
Harcerze czytają dzieciom…, 7.0 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej