Czas na czytanie…

W środę 8 maja 2013r. na szóstej godzinie lekcyjnej nasi najmłodsi uczniowie po raz kolejny spotkali się w bibliotece i uczestniczyli w głośnym czytaniu bajek w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Gościem specjalnym był pan Łukasz Bogucki z Gminnego Centrum Kultury w Halinowie, który z aktorskim zacięciem przeczytał trzecioklasistom fragment książki pt. „Opowiadania z Doliny Muminków”. Te cykliczne spotkania ze słowem czytanym przez dorosłych lub starszych kolegów, cieszą się wśród naszych uczniów dużym powodzeniem. Bardzo dziękujemy panu Łukaszowi za poświęcony nam czas, zaangażowanie i kolejną próbę zachęcenia dzieci do czytania książek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (9 votes cast)
Czas na czytanie…, 6.1 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej