Akcja „Cała Polska czyta dzieciom”

Na kolejne spotkanie z cyklu „Cała Polska czyta dzieciom” zaprosiliśmy panie z Referatu Edukacji i Polityki Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Halinów. Dnia 20 marca 2013r. swoją obecnością zaszczyciła nas pani Henryka Pazio. W miłej, świątecznej atmosferze uczniowie klasy IIe wysłuchali ciekawych i zabawnych opowiadań z książki Renaty Piątkowskiej pt. „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści”. Ciepły i serdeczny głos czytającego Gościa, a przy tym odpowiednio dobrany tekst sprawiły, że dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Na pożegnanie pani Pazio złożyła dzieciom świąteczne życzenia i poczęstowała czekoladowymi jajeczkami. Drugoklasiści w dowód wdzięczności wręczyli swojemu miłemu Gościowi świąteczny upominek. Dziękujemy pani Pazio za wspólnie spędzony czas i zainteresowanie prezentowaną lekturą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (10 votes cast)
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom”, 4.6 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej