Ochotnicza Straż Pożarna czyta z nami …

Dnia 13 lutego 2013r. już po raz dziewiąty spotkaliśmy się w bibliotece w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem do wspólnego czytania zaprosiliśmy Ochotniczą Straż Pożarną z Długiej Kościelnej. Na spotkanie z przedszkolakami przyszła Pani Halina Smoderek, która zaprezentowała maluchom historię chłopca o imieniu Pinokio. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały bajki. Dziękujemy Pani Prezes za poświęcenie nam cennego czasu, zaangażowanie i kolejną próbę zachęcenia dzieci do czytania książek. Zapraszamy pozostałych przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej do wzięcia udziału w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (8 votes cast)
Ochotnicza Straż Pożarna czyta z nami …, 6.6 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej