11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji nasz Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszą gazetkę ścienną o tej właśnie tematyce. Prace były oceniane według następujących kryteriów: 1. Estetyka wykonania 1p; 2. Zgodność z tematem 1p; 3. Wkład pracy 1p; 4. Pomysłowość 1p. Razem można było zdobyć 4 punkty. W naszym konkursie wzięło udział 17 klas.
Oto wyniki: I miejsca zajęły klasy: 5b, 7d, 8b; II miejsca: 4b, 5c, 4e, 7b; III miejsca: 6a, 6b, 6d, 8d; IV miejsca: 4c,7f, 8c, 8e; V miejsca: 8a, 8f. Wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursie otrzymują punkty w konkursie o Puchar Dyrektora Szkoły: I miejsce – 4p. , II miejsce – 3p., III miejsce – 2p., pozostałe klasy otrzymują po 1 punkcie. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie.
SamorzÄ…d Uczniowski

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Konkurs Samorządu Uczniowskiego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, 10.0 out of 10 based on 2 ratings