Książka uczy, bawi, inspiruje…

Dnia 19 grudnia 2012r. po raz czwarty spotkaliśmy się w bibliotece w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem do wspólnego czytania zaprosiliśmy panią Elżbietę Smoderek – nauczycielkę języka polskiego. Przedszkolaki z radością wysłuchały „Bajek krasnoludka Bajkodłubka”. Wszystkie historyjki – dowcipne, mądre a niektóre nawet rymowane świetnie zapisały się dzieciom w pamięci. Dziękujemy pani Eli za wspaniałe przeżycia podczas czytelniczego spotkania i kolejną próbę zachęcenia dzieci do jak najczęstszego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zasobów. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych czytających gości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)
Książka uczy, bawi, inspiruje..., 5.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej