Dołączyliśmy do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

W listopadzie 2012r. nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii popularyzowania codziennego czytania książek dzieciom, zainicjowanej przez Fundację ABCXXI. Włączając się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, w bibliotece naszej szkoły w każdą środę wybraną lekturę czyta zaproszony gość. W pozostałe dni tygodnia najmłodszym uczniom czytają wychowawcy w klasach. Jako pierwsza czytała dzieciom pani dyrektor Ewa Dziumak, która zmierzyła się z opowiadaniami Grzegorza Kasdepke. Humorystycznie i pouczająco przedstawione przygody Bartusia sprawiły, że maluchy dobrze się bawiły. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od pani dyrektor różne łakocie. Kolejne środy urozmaicą inni zaproszeni goście.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/10 (6 votes cast)
Dołączyliśmy do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, 3.8 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej