Pasowanie na ucznia

Dnia 17.10.2012r. odbyła się wielka uroczystość w naszej szkole. 92 dzieci zostało włączonych do grona braci uczniowskiej. Wszyscy zaproszeni goście przyglądali się zmaganiom kandydatów o zdobycie symboli: mądrości, pracowitości, miłości. Młodzi adepci z ogromnym przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki, rozwiązywali zagadki, aby w efekcie końcowym otrzymać z rąk Pani Dyrektor Ewy Dziumak nominację na prawowitego ucznia Szkoły Podstawowej w Halinowie.

Cała uroczystość miała podniosły charakter, wielu rodzicom na twarzach pojawiały się łzy wzruszenia, a serca przepełniała duma. Pani Dyrektor życzyła młodym uczniom sukcesów w nauce, a rodzicom powodów do radości z efektów pracy ich dzieci. Po części artystycznej, na wszystkie dzieci czekała nagroda w postaci słodkiego poczęstunku w klasach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (8 votes cast)
Pasowanie na ucznia, 6.4 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej