Dzień Edukacji w szkole podstawowej

Dnia 12 października 2012r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas Vd i VIc szkoły podstawowej pod opieką Pani Agnieszki Kupiec przygotowali Koncert Życzeń dla wszystkich nauczycieli. W ten sposób młodzież szkolna podziękowała pedagogom za cierpliwość, wyrozumiałość, trud nauczania i wychowania. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem Pani Magdaleny Rudnik i Pani Mileny Chróścik wykonali piękne kwiaty origami, które wręczono Szanownemu Gronu Pedagogicznemu na zakończenie części artystycznej. Uroczystość uświetniło wręczenie przez Panią Dyrektor Ewę Dziumak Nagród Dyrektora nauczycielom i pracownikom szkoły.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/10 (7 votes cast)
Dzień Edukacji w szkole podstawowej, 4.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej