Festiwal Nauki w klasach I-III pod hasłem „Euro 2012 – na sportowo i zdrowo”

Dzień 26 czerwca upłynął w Szkole Podstawowej w Halinowie w postaci FESTIWALU NAUKI, który w klasach I-III przygotował Mały Samorząd Uczniowski. Klasy młodsze świętowały ten dzień pod hasłem: „EURO 2012 – NA SPORTOWO I ZDROWO”.

Na początku imprezy odbył się konkurs wiedzy o EURO 2012, w którym brali odział przedstawiciele poszczególnych klas. Trzeba przyznać, że wszyscy byli doskonale przygotowani i nie obyło się bez kilku dogrywek. Kolejny punkt programu to konkurs związany z akcją „Warzywa i owoce w szkole”, podczas którego dzieci odgadywały nazwy owoców za pomocą zmysłu węchu i smaku.

Imprezie towarzyszyło wiele emocji, ponieważ zarówno wszyscy uczniowie, jak i ich panie ubrani byli w stroje w barwach narodowych, a co jakiś czas rozbrzmiewał na korytarzu hymn „Euro Koko”. Na zakończenie Pani dyrektor Ewa Kupiec wręczyła dyplomy i nagrody laureatom odbywających się ostatnio konkursów.

Mamy świadomość, że Euro w Polsce nie odbędzie się ponownie tak szybko, ale podobnej imprezy życzylibyśmy sobie jak najszybciej.

Opiekunowie MSU:
Iwona Napiórkowska i Katarzyna Świerczyńska
Opiekunowie akcji „Warzywa i owoce w szkole”:
Beata Fruba i Justyna Mirosz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.2/10 (19 votes cast)
Festiwal Nauki w klasach I-III pod hasłem "Euro 2012 – na sportowo i zdrowo", 5.2 out of 10 based on 19 ratingsPowrót do strony głównej