Odwiedzamy naszą podopieczną w ZOO – małpkę Fiki Miki

W pierwszych dniach czerwca klasy Ib i IId wybrały się do warszawskiego ZOO, aby nie tylko podziwiać różne egzotyczne zwierzęta, ale przede wszystkim odwiedzić swoją podopieczną, którą już ponad roku temu adoptowali uczniowie klas I-III naszej szkoły. Tym zwierzątkiem jest śliczna małpka kapucynka, nazwana przez uczniów MAŁPKĄ FIKI- MIKI tak, jak było to w utworze patrona Szkoły Podstawowej w Halinowie Kornela Makuszyńskiego.

Spacer po ZOO trwał dosyć długo, jednak najwięcej czasu dzieci spędziły obserwując to, co dzieje się w pomieszczeniu z małpkami. Pogoda była piękna i wszystkim dopisywał dobry humor.

Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły nadal chętnie będą finansowo wspierali tę akcję w przyszłym roku szkolnym.

Opiekunowie:
Iwona Napiórkowska,
Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (13 votes cast)
Odwiedzamy naszą podopieczną w ZOO - małpkę Fiki Miki, 5.0 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej