Dzień Sportu w naszej szkole

W dniu 1  czerwca 2012r. w Szkole Podstawowej odbył się Dzień Sportu zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Pogoda nie dopisała, więc rozgrywki miały miejsce na hali sportowej. Rozegrane zostały zawody w piłkę koszykową dziewcząt klas V i VI oraz mecz w ringo dla dziewcząt z klas IV, chłopcy zagrali zaś w piłkę nożną. Klasy I-III rywalizowały między sobą w wyścigach rzędów.

Indywidualnie można też było pograć w tenisa stołowego. Punktem kulminacyjnym było przeciąganie liny na poziomie wszystkich klas. Podczas przerwy dzieci miały miła niespodziankę ufundowaną przez Radę Rodziców. Na koniec rozgrywek uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zawody przebiegały w przyjemnej atmosferze i duchu fair play.

Organizatorzy:
nauczyciele wychowania fizycznego

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.1/10 (14 votes cast)
Dzień Sportu w naszej szkole, 5.1 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej