Nowe zasady funkcjonowania szkoły i przedszkola

Od 1 września 2020 roku nasi uczniowie wracają do szkoły, a najmłodsi do przedszkola. Ze względu na ogłoszoną epidemię musimy dostosować zasady funkcjonowania Zespołu do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa zapoznajmy się z obowiązującymi zasadami i wspólnie przestrzegajmy ich. Szkoła ma przygotowaną strategię działania i jest gotowa na funkcjonowanie w trudnych i dynamicznie zmieniających się warunkach. Nauczyciele na zebraniach rad pedagogicznych zostali zapoznani z nowymi procedurami. Zapraszamy do lektury Rodziców. Uczniów zapozna wychowawca w dniu 1 września.

Procedury obowiązujące w okresie ogłoszonego stanu epidemii w związku z zagrożeniem zakażeniem COVID-19

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (17 votes cast)
Nowe zasady funkcjonowania szkoły i przedszkola, 7.6 out of 10 based on 17 ratingsPowrót do strony głównej