Akademia z okazji Święta Niepodległości

9 listopada 2011 r. w  Szkole Podstawowej bardzo uroczyście świętowaliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się akademia na której młodzież miała okazję wysłuchać montażu słowno – poetyckiego „ Jak tu prawdę o Polsce powiedzieć…”

Słuchając przepięknych patriotycznych, wierszy przeplatanych pieśniami, mieliśmy okazję poznać trudną drogę naszego kraju do wolności.

Dla wszystkich była to doskonała lekcja historii, którą przygotowali uczniowie klas IV b , V a i V d  pod opieką p. J. Siwek i p. I. Wierzbickiej. Na zakończenie uroczystości szóstoklasiści zaśpiewali pieśń „ Moja Ojczyzna”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (7 votes cast)
Akademia z okazji Święta Niepodległości, 7.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej