Informacja z dnia 22.03.2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie szkoły i przedszkola zostaje zawieszone czasowo. Od 25 marca szkoła i przedszkole będą prowadziły nauczanie zdalne. Nauczyciele ustalają zasady nauczania, oceniania i monitorowania efektów nauki zdalnej. W środę przedstawimy rodzicom i uczniom nasze ustalenia. Musimy wspólnie wypracować metodę nauczania możliwą dla uczniów i nauczycieli. Będziemy opierać się w pierwszej kolejności na dzienniku elektronicznym dlatego potrzebny nam jest kontakt w z wszystkimi rodzicami i jeśli to możliwe z uczniami. Będziemy wykorzystywać podręczniki i materiały ćwiczeniowe, ale również zasoby internetowe. Każdy nauczyciel będzie dostępny dla ucznia w trakcie realizacji zajęć. Szczegóły nauczania zdalnego już niedługo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (34 votes cast)
Informacja z dnia 22.03.2020, 6.4 out of 10 based on 34 ratingsPowrót do strony głównej