Informacja z 12.03.2020

Rodzicu

• ZachÄ™caj swoje dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie bÄ™dzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodrÄ™czniki.pl. udostÄ™pnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalajÄ… uzupeÅ‚nić, ugruntować i poszerzyć wiedzÄ™. DostÄ™p do tych zasobów jest bezpÅ‚atny.
  • Nauczyciele naszej szkoÅ‚y podstawowej na dzisiejszym zebraniu rady pedagogicznej ustalili, że bÄ™dÄ… zadawać uczniom zagadnienia do zrealizowania wykorzystujÄ…c dziennik elektroniczny, a także stronÄ™ internetowÄ… – zakÅ‚adka z lewej strony „Zadania dla uczniów
  • Zaopiekuj siÄ™ swoim dzieckiem i przestrzegaj wszystkich zaleceÅ„ Głównego Inspektora Sanitarnego—>>>
  • Nie pozwól na „scenariusz wÅ‚oski”.

Informacja MEN – Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkoÅ‚ach i placówkach oÅ›wiatowych.

Rating: 5.8/10 (21 votes cast)
Informacja z 12.03.2020, 5.8 out of 10 based on 21 ratings