Informacja z 12.03.2020

Rodzicu

  • Zachęcaj swoje dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
  • Nauczyciele naszej szkoły podstawowej na dzisiejszym zebraniu rady pedagogicznej ustalili, że będą zadawać uczniom zagadnienia do zrealizowania wykorzystując dziennik elektroniczny, a także stronę internetową – zakładka z lewej strony „Zadania dla uczniów
  • Zaopiekuj się swoim dzieckiem i przestrzegaj wszystkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego—>>>
  • Nie pozwól na „scenariusz włoski”.

Informacja MEN – Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (21 votes cast)
Informacja z 12.03.2020, 5.8 out of 10 based on 21 ratingsPowrót do strony głównej