Wyjazd na białą szkołę – Małe Ciche 2020

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie po raz pierwszy mieli okazję wyjechać w góry aby doskonalić jazdę na nartach i snowboardzie. Biała Szkoła odbyła się w Małym Cichym w dniach 27.01 – 31.01.2020 roku, jej celem było nauczanie i doskonalenie jazdy na nartach oraz snowboardzie. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: początkującą oraz średniozaawansowaną. Obie grupy każdego dnia ćwiczyły pod okiem instruktorów. Udało nam się również odbyć dwie wycieczki. Wjechaliśmy Polską Koleją Linową na Gubałówkę, z której mogliśmy podziwiać piękny widok na Tatry oraz udaliśmy się do term w Białce Tatrzańskiej gdzie mogliśmy odpocząć i zregenerować swoje siły po szybkich zjazdach na nartach i snowboardzie. Ostatniego dnia przeprowadzony został zjazd slalomem na czas, z którym wszyscy uczestnicy poradzili sobie bardzo dobrze. Wyniki konkurencji zostały ogłoszone na apelu podsumowującym Białą Szkołę, zaraz po ognisku, na którym zajadaliśmy się kiełbaskami i oscypkami.
Opiekunowie: Karol Trojniel, Edyta Grzęda, Krzysztof Sowiński, Kamil Kania, Szymon Kornakiewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (18 votes cast)
Wyjazd na białą szkołę – Małe Ciche 2020, 7.6 out of 10 based on 18 ratingsPowrót do strony głównej