Podziękowania

pola nadziei

„Nie wolno przechodzić obojętnie.
Musimy zatrzymać się obok cierpiącego,
bez względu na to, kim jest.
To dar z nas samych.”

(Jan Paweł II)

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
Dziękujemy Wam za dar Waszych Serc – Dar Waszej Miłości. W dniach 1-22.10.19r w ZSP w Halinowie trwała coroczna akcja „Pola Nadziei”. Wzięły w niej udział wszystkie oddziały naszej społeczności. Od przedszkola przez oddziały przedszkolne, klasy 1-3, a kończąc na klasach 4-8 – dzieci z rodzicami i wychowawcami bardzo się zaangażowali w zakup cegiełek w postaci cebulek żonkili, aby wspomóc Hospicjum Domowe Księży Marianów przy ul.Tykocińskiej w Warszawie. To dzięki Wam Kochani Rodzice i Waszym dzieciom udało się sprzedać 500 sztuk cebulek żonkili, z których dochód, w wysokości 1250 złotych, został przekazany wspomnianemu Hospicjum. Dziękujemy również katechetkom – p. H. Kuleszy i A. Wesołowskiej za koordynowanie akcją w przedszkolu i klasach 0-3 oraz wszystkim wychowawcom, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie.
Młodzież Szkolnego Koła Caritas i ich opiekun Maria Lipiec
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Podziękowania, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej