Pomoc chorym dzieciom z Fundacji Polsat

Już po raz kolejny nasi uczniowie stanęli na wsokości zadania i wykonali ozdoby wielkanocne na kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na chore dzieci – podopiecznych Fundacji Polsat. Dnia 3 czerwca na pikniku z okazji Dnia Dziecka zostały rozdane nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Prace były tak piękne, iż postanowiliśmy nagrodzić wszystkich. Za nagrody dziękujemy Pani Izabeli Sarzyńskiej i firmie Plus, a naszym dzieciakom dziękujemy za serce okazane potrzebującym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok.
Organizator Agata Sokołowska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
Pomoc chorym dzieciom z Fundacji Polsat, 8.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej