Inauguracja roku szkolnego

Rok szkolny zaczyna się na dobre. Wakacje już się skończyły, a uświadomił nam to pierwszy dzwonek.
Roześmiani uczniowie przybyli do szkoły. Nowe przygody, nowe wyzwania. Patrząc okiem nauczyciela widać zmiany na twarzach. Bardziej dorosłe i dojrzałe. I nowi uczniowie. Jedni odeszli, a inni przychodzą.

Uroczystość rozpoczęto tradycyjnie, wejściem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców uroczyście przywitała p. Dyrektor i wygłosiła krótkie przemówienie. Pani Dyrektor przedstawiła między innymi wychowawców pracujących w naszej szkole. Nie obyło się także bez odwiedzin i przemówienia Burmistrza miasta Halinów p. Adama Ciszkowskiego – absolwenta naszej szkoły.
Pierwszy dzień szkoły szczególnie przeżywali najmłodsi koledzy, którzy z obawą i niepewnością, a niekiedy z ciekawością obserwowali całe to wydarzenie.

Powodzenia drodzy uczniowie!

[Gallery not found]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.2/10 (16 votes cast)
Inauguracja roku szkolnego, 5.2 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej