Święto niepodległości

06 15 10 listopada 2009 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 91 rocznicy odzyskania niepodległości. Rok 2009 to rok ważnych dla Polaków rocznic: 20 rocznicy Okrągłego Stołu, 65 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, 70 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, dlatego uczniowie klas III a, III b, III d, III e, II b, II c wraz z nauczycielami: Panią Agatą Brodzik, Panią Marią Raciborską, Panią Krystyną Tulewicz i Panem Zdzisławem Nadrowskim przygotowali program akademii nawiązujący do ważnych wydarzeń w historii Polski.Do programu zostały włączone prace uczniów: prezentacje multimedialne, trzy filmy, które powstały w naszym gimnazjum oraz montaż słowno-poetycki. Oprawę muzyczną zapewnił chór szkolny i Klaudia Grubek, która pięknie zaśpiewała piosenkę A. Rosiewicza „Pytasz Mnie”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Święto niepodległości, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej